O firmie

    Witamy na stronie RX-Polska S.C., jednego z największych na rynku polskim oraz liczącego się w Europie i na świecie bezpośredniego importera oraz producenta elementów, niezbędnych do montażu szkła lub budowy balustrad ze stali nierdzewnej lub aluminium.

RX-Polska jest uznanym i renomowanym dostawcą wysokiej jakości akcesoriów do balustrad.
Prezentujemy elementy do montażu szkła lub balustrad – balustrady całoszklanebalustrady stalowedaszki szklaneelementy do kabin prysznicowych

Nasze akcesoria dostarczamy firmom, które wykonują balustrady systemowe, a także klientom indywidualnym. 

   Elementy do montażu szkła i balustrad firmy RX-Polska mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków: w domach jednorodzinnych, centrach handlowych, na klatkach schodowych,  na balkonach, basenach, w parkach i wielu innych miejscach.

W naszym asortymencie znajdują się elementy do montażu szkła i balustrad w pełnej palecie rozmiarów i wariantów.

* Są to w szczególności słupki do balustrady zawierające uchwyty do szkła lub przelotki na rurkipodpory poręczypodstawy słupkówuchwyty poręczy.

* Dostępne są u nas również uchwyty do szyb, dzięki którym możliwe jest precyzyjne i stabilne mocowanie szkła, w tym akcesoria takie jak rotula do szkła.

* Specjalizujemy się również w balustradach cało szklanychdaszkach szklanych.

* Poza tym, w sprzedaży znajdują się rurysystemy linekkule nierdzewnezaślepkirozetykolankałącznikiblaszki montażowenitonakrętki, wkrętyśrubkizawiasynarzędzia montażowe oraz chemiakleje i kotwy

RX-Polska proponuje rozwiązania modułowe czyli łączenie różnych styli i systemów takich jak jednoczesne zastosowanie  stali, drewna czy szkła, które daje wspaniałe efekty przestrzenne i wizualne.


Nasza firma powstała w 2012 roku. Początkowo głównym profilem działalności był import elementów ze stali nierdzewnej. W kolejnych latach rozwinęliśmy własna produkcje oraz znacznie poszerzyliśmy gamę oferowanych produktów przy jednoczesnej ekspansji na rynki zagraniczne.

Obecnie nasza siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Wólczyńskiej, natomiast w w najbliższej przyszłości przenosimy siedzibę firmy do nowego budynku w Jawczycach pod Warszawą.

                


 W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy uczestnikami TARGÓW BUDOWLANYCH - gdzie prezentują się najlepsze firmy całego rynku budowlanego:

  2017 Poznań "BUDMA"
  2017 Norwegia "BYGG REIS DEG"
  2018 Poznań "BUDMA"
  2018 Kijów "INTER BUILD EXPO"
  2018 Mińsk "BUDPRAGRES"
  2018 Francja "EQUIPBAIE METALEXPO"

 


Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością, estetyką i precyzją wykonania, dzięki czemu gwarantują bezpieczne użytkowanie przez długie lata. Zapewniamy doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów. 

Produkty wysyłamy

do takich krajów jak:

Norwegia, Szwecja,

Niemcy, Francja,

Wielka Brytania,

Litwa, Łotwa, Estonia,

Ukraina Białoruś,

Mołdawia, Rosja.

Zapewniamy dostawę na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówionych elementów w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Warszawie przy ulicy Wólczyńskiej 133.


Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty, potrzebują pomocy w wyborze elementów to prosimy o kontakt.
Zapewniamy konkurencyjne ceny, a także sprawną dostawę zamówionych produktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl