O firmie

Witamy na stronie RX-Polska S.C., jednego z największych na rynku polskim oraz liczącego się w Europie i na świecie producenta i bezpośredniego importera oraz producenta elementów, niezbędnych do budowy balustrad ze stali nierdzewnej.

Nasza firma powstała w 2012 roku. Początkowo głównym profilem działalności był import elementów ze stali nierdzewnej. W kolejnych latach rozwinęliśmy własna produkcje oraz znacznie poszerzyliśmy gamę oferowanych produktów przy jednoczesnej ekspansji na rynki zagraniczne. Obecnie nasza siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Wólczyńskiej, natomiast na początku 2019 roku przenosimy siedzibę firmy do nowego budynku w Jawczycach pod Warszawą.

                             

RX-Polska jest uznanym i renomowanym dostawcą wysokiej jakości akcesoriów do balustrad.

Prezentujemy elementy balustrad różnych typów – balustrad szklanych, nierdzewnych oraz balustrad drewnianych i poręczy. Nasze akcesoria dostarczamy firmom, które wykonują balustrady systemowe, a także klientom poszukującym elementów do balustrad i poręczy.  Balustrady firmy RX-Polska mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków: w domach jednorodzinnych, centrach handlowych, na klatkach schodowych,  na balkonach, basenach, w parkach i wielu innych miejscach.

W naszym asortymencie znajdują się elementy do balustrad w pełnej palecie rozmiarów i wariantów. Są to w szczególności słupki do balustrady zawierające uchwyty do szkła lub przelotki na rurki, podpory poręczy, podstawy słupków, uchwyty poręczy, w tym uchwyty przelotowe. Dostępne są u nas również uchwyty do szyb, dzięki którym możliwe jest precyzyjne i stabilne mocowanie szkła, w tym akcesoria takie jak rotula do szkła. Specjalizujemy się również w balustradach cało szklanych i w szkle do balustrad. Poza tym, w sprzedaży znajdują się rury, systemy linek, kule nierdzewne, zaślepki, rozety, kolanka, łączniki, blaszki montażowe, nitonakrętki, wkręty, śrubki, zawiasy, narzędzia montażowe oraz chemia, kleje i kotwy. 

RX-Polska proponuje rozwiązania modułowe czyli łączenie różnych styli i systemów takich jak jednoczesne zastosowanie  stali, drewna czy szkła, które daje wspaniałe efekty przestrzenne i wizualne. Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością, estetyką i precyzją wykonania, dzięki czemu gwarantują bezpieczne użytkowanie przez długie lata. Zapewniamy doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów. 

Nasze produkty wysyłamy do takich krajów jak: Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Mołdawia, Rosja.

Zapewniamy dostawę na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówionych elementów w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Warszawie przy ulicy Wólczyńskiej 133. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty, potrzebują pomocy w wyborze elementów to prosimy o kontakt.

Zapewniamy konkurencyjne ceny, a także sprawną dostawę zamówionych produktów. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl