O firmie

    Witamy na stronie RX-Polska S.C., jednego z największych na rynku polskim oraz liczącego się w Europie i na świecie bezpośredniego importera oraz producenta elementów, niezbędnych do montażu szkła lub budowy balustrad ze stali nierdzewnej lub aluminium.

RX-Polska jest uznanym i renomowanym dostawcą wysokiej jakości akcesoriów do balustrad.
Prezentujemy elementy do montażu szkła lub balustrad – balustrady całoszklanebalustrady stalowedaszki szklaneelementy do kabin prysznicowych

Nasze akcesoria dostarczamy firmom, które wykonują balustrady systemowe, a także klientom indywidualnym. 

   Elementy do montażu szkła i balustrad firmy RX-Polska mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków: w domach jednorodzinnych, centrach handlowych, na klatkach schodowych,  na balkonach, basenach, w parkach i wielu innych miejscach.

W naszym asortymencie znajdują się elementy do montażu szkła i balustrad w pełnej palecie rozmiarów i wariantów.

* Są to w szczególności słupki do balustrady zawierające uchwyty do szkła lub przelotki na rurkipodpory poręczy, podstawy słupków, uchwyty poręczy.

* Dostępne są u nas również uchwyty do szyb, dzięki którym możliwe jest precyzyjne i stabilne mocowanie szkła, w tym akcesoria takie jak rotula do szkła.

* Specjalizujemy się również w balustradach cało szklanych, daszkach szklanych.

* Poza tym, w sprzedaży znajdują się rurysystemy linekkule nierdzewnezaślepkirozetykolankałącznikiblaszki montażowenitonakrętki, wkrętyśrubkizawiasynarzędzia montażowe oraz chemiakleje i kotwy

RX-Polska proponuje rozwiązania modułowe czyli łączenie różnych styli i systemów takich jak jednoczesne zastosowanie  stali i szkła, które daje wspaniałe efekty przestrzenne i wizualne.


Nasza firma powstała w 2012 roku. Początkowo głównym profilem działalności był import elementów ze stali nierdzewnej. W kolejnych latach rozwinęliśmy własna produkcje oraz znacznie poszerzyliśmy gamę oferowanych produktów przy jednoczesnej ekspansji na rynki zagraniczne.

Siedziba znajduje się pod Warszawą w Jawczycach / Warszawa Ursus przy ulicy Gołąbkowska 7.

    

                


 W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy uczestnikami TARGÓW BUDOWLANYCH - gdzie prezentują się najlepsze firmy całego rynku budowlanego:

2017 Poznań "BUDMA"
2017 Norwegia "BYGG REIS DEG"
2018 Poznań "BUDMA"
  2018 Kijów "INTER BUILD EXPO"
  2018 Mińsk "BUDPRAGRES"
  2018 Francja "EQUIPBAIE METALEXPO"
2019 Poznań "BUDMA"
2019 Kijów "INTER BUILD EXPO"

 


Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością, estetyką i precyzją wykonania, dzięki czemu gwarantują bezpieczne użytkowanie przez długie lata. Zapewniamy doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów. 

Produkty wysyłamy

do takich krajów jak:

Norwegia, Szwecja,

Niemcy, Francja,

Wielka Brytania, Hiszpania,

Włochy, Portugalia, Grecja

Litwa, Łotwa, Estonia,

Ukraina Białoruś, 

Mołdawia.

Zapewniamy dostawę na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówionych elementów w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Jawczycach przy ulicy Gołąbkowska 7.


Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty, potrzebują pomocy w wyborze elementów to prosimy o kontakt.
Zapewniamy konkurencyjne ceny, a także sprawną dostawę zamówionych produktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl